ADIYAMAN ÇELİKHAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ş.Ş.Ş. ANADOLU LİSESİ PLAKET TÖRENİ

Çelikhan Şehit Şeyho Şişman Anadolu Lisesi okul aile birliği Çelikhan Kaymakamı Sayın Adem KAYA ve Belediye Başkanı Mustafa BULUT ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Resul ACAR’a birer plaket verdi.
Ş.Ş.Ş. ANADOLU LİSESİ PLAKET TÖRENİ

Şehit şeyho Şişman Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği okulda eğitim kalitesinin yükselmesinde, okulun fiziksel ihtiyaçların giderilmesinde ve konferans salonun yeiden düzenlenmesinde katkılarını hiçbir şekilde esirgemeyen Çelikhan Kaymakamı Sayın Adem KAYA ve Belediye Başkanı Mustafa BULUT ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Resul ACAR’a birer plaket verdi. ödül törenine okul velileride katıldı. Törende bir konuşma yapan Okul Müdürü Hasan KAPLAN , Okulun gerek fiziksel değişimi için, Toplantı salonunun yeniden inşası ve teşrifatı ile eğitim ve öğretime yönelik yapılan katkılardan ötürü Çelikhan Kaymakamı Sayın Adem KAYA ’ya Belediye Başkanı Mustafa BULUT ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Resul ACAR’a  birer plaket vermeyi, takdir etmeyi vicdani bir sorumluluk olarak gördüğünü söyledi.

 

Çelikhan Kaymakamı Sayın Adem KAYA ,  Belediye Başkanı Mustafa BULUT ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Resul ACAR ise Okul Aile Birliğine ve Okul Müdürüne teşekkür ederek başarının devamını dilediler.27-05-201627-05-201627-05-2016

Hükümet Konağı Kat No2 - 04164512016

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.