ADIYAMAN ÇELİKHAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sosyal Etkinlik Modulü Semineri Verildi

Sosyal Etkinlik Modulü Semineri Verildi

Çelikhan da Sosyal Etkinlik Modülü ile ilgili Pilot Uygulama Okulu Sosyal Etkinlikler Kurul Başkanı Bekir GÜRER ve Eyyüp UYANIK tarafından seminer verildi.

 

Seminere Şube Müdürü Yakup ŞAHİN ve tüm ilkokul - ortaokul müdürleri katıldı.  Sosyal etkinlik modülü  seminerinde Bekir GÜRER ; “Akademik çalışmaların yanı sıra öğrencilerin Milli, Manevi, ahlaki, insanı ve kültürel değerleri kazanmak amacıyla; Okul Merkezi ve okul dışı bireysel etkinliklerde her öğrenciye “Sosyal Etkinlik” portfolyesi oluşturulacak. Öğrencilere 2. Dönem sonu Akademik karne yanında, sosyal etkinlik karnesi verileceği belirtildi. Öğrenciler 5 etkinlik alanından, Bilimsel, Kültürel, Sanatsal, Sportif ve Toplum hizmet çalışmalarının kulüp çalışmaları kapsamında yapılacağı belirtildi. Mutlaka ders dışındaki çalışmalara her öğrenci katılacaktır.2 Seneye kadar Sosyal Etkinlikler Karnesi akademik başarıya da etki edecektir” dedi.

15-02-201815-02-2018

Hükümet Konağı Kat No2 - 04164512016

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.