ADIYAMAN ÇELİKHAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SAĞLIĞINIZA MİSAFİR OLDUK PROJESİNE İZCİ ORTAOKULUNDA BAŞLANDI

Çelikhan Devlet Hastanesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün ortaklaşa hazırladıkları İpek Yolu Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen “Sağlığınıza Misafir Olduk” Projesi kapsamında İzci Ortaokulunda diş çürüğü ve diş çürüğünün önlenmesi çalışmaları yapıldı.
SAĞLIĞINIZA MİSAFİR OLDUK PROJESİNE İZCİ ORTAOKULUNDA BAŞLANDI

Çelikhan Devlet Hastanesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün ortaklaşa hazırladıkları İpek Yolu Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen “Sağlığınıza Misafir Olduk” Projesi kapsamında İzci Ortaokulunda diş çürüğü ve diş çürüğünün önlenmesi çalışmaları yapıldı. Çalışmalara Çelikhan Devlet Hastanesi  Başhekimi Yrd. Doç. Dr. Agah Bahadır ÖZTÜRK ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Resul ACAR katıldı. Tüm öğrenciler muayene edilerek gerekenlerde cerahi müdahale yapıldı. Bu çalışmaları yerinde gören AK Parti grup başkan vekili ve Adıyaman milletvekili Sayın Ahmet AYDIN, yapılan çalışmayı çok beğendiğini bu çalışmanın ülkemizin sağlıktaki gelişmesinin  ve insanımıza verilen değerin bariz bir örneği olduğunu belirterek emeği geçenlere, Çelikhan Devlet Hastanesine ve   İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne teşekkür etti.


Hükümet Konağı Kat No2 - 04164512016

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.