ADIYAMAN ÇELİKHAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ RESUL ACAR’IN SÖMESTRİ TATİLİ MESAJI

İlçe Milli Eğitim Müdürü Resul ACAR ın 2016/2017 Eğitim Öğretim yılı sömestri tatili mesajı
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ RESUL ACAR’IN  SÖMESTRİ TATİLİ MESAJI

01-12-2016

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü Resul ACAR ın 2016/2017 Eğitim Öğretim yılı sömestri tatili mesajı;

       2016-2017 Eğitim ve Öğretim yılı 1. Dönemi bugün itibariyle tamamlanmıştır. Bu dönemde eğitim-öğretimimizi etkileyecek olumsuz bir olay olmamış, genel olarak başarılı bir dönem geçirmiş bulunmaktayız. Öğrencilerimiz bir dönemlik çalışmalarının sonucu olan belgelerini aldılar. Çalışan öğrencilerimiz yüksek puan ve belgelerle taltif edildiler. Bu öğrencilerimizin başarılarının artarak devam etmesini diliyorum. Çalışmayan ya da az çalışan öğrencilerimizin puanları tabii olarak düşük olmuştur.

        Değerli Veliler;  Düşük puanlardan dolayı öğrencileri kırmamanızı, sert davranmamanızı, sözlü ve fiili şiddetten kaçınmanızı rica ediyorum. Bize ve sizlere düşen bu öğrencilerimizi bilinçlendirmek, derslerini ve okulu sevdirerek başarısını yükseltmeye çalışmak olmalıdır.

      Sevgili Öğrenciler;  1. Dönem boyunca ağır bir tempoyla çalıştınız. Tatili hak ettiniz. Tatilde bol bol dinlemenizi  ve değişik aktivitelerle uğraşmanızı tavsiye ediyorum.

 

 Bu vesileyle sevgili öğrencilerimize iyi tatiller diler, saygıdeğer velilerimize sevgi ve saygılarımı sunarım.

Hükümet Konağı Kat No2 - 04164512016

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.