ADIYAMAN ÇELİKHAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Resul ACAR ın Sömestri Tatili Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Resul ACAR ın Sömestri Tatili Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Resul ACAR ın 2017/2018 Eğitim Öğretim yılı sömestri tatili mesajı;

       2017-2018 Eğitim ve Öğretim yılı 1. Dönemi bugün itibariyle tamamlanmıştır. Bu dönemde eğitim-öğretimimizi etkileyecek olumsuz bir olay olmamış, genel olarak başarılı bir dönem geçirmiş bulunmaktayız. Öğrencilerimiz bir dönemlik çalışmalarının sonucu olan belgelerini aldılar. Çalışan öğrencilerimiz yüksek puan ve belgelerle taltif edildiler. Bu öğrencilerimizin başarılarının artarak devam etmesini diliyorum. Çalışmayan ya da az çalışan öğrencilerimizin puanları tabii olarak düşük olmuştur.

        Değerli Veliler; Öğrencileri taltif ve takdir ediniz. Onları arkadaşları, akranları ve kardeşleriyle mukayese etmekten kaçınınız. Tatilde onlara daha çok zaman ayırınız. Özellikle milli ve manevi değerleri benimsetici faaliyetlere birlikte katılınız. Düşük puanlardan dolayı öğrencileri kırmamanızı, sert davranmamanızı, sözlü ve fiili şiddetten kaçınmanızı rica ediyorum. Bize ve sizlere düşen bu öğrencilerimizi bilinçlendirmek, derslerini ve okulu sevdirerek başarısını yükseltmeye çalışmak olmalıdır.

      Sevgili Öğrenciler;  1. Dönem boyunca ağır bir tempoyla çalıştınız. Tatili hak ettiniz. Tatilde bol bol dinlenmenizi ve değişik aktivitelerle uğraşmanızı tavsiye ediyorum. Puanınız düşük olsa da çok fazla üzülmeyiniz. Eğer çalışırsanız sizde yüksek puanlar alabilirsiniz. Bunun için okulu ve dersleri sevmeniz, planlı ve verimli çalışmanız yeterlidir.

 

 Bu vesileyle sevgili öğrencilerimize iyi tatiller diler, saygıdeğer velilerimize sevgi ve saygılarımı sunarım.


                                                                        Resul ACAR

                                                       Çelikhan İlçe Milli Eğitim Müdürü

Hükümet Konağı Kat No2 - 04164512016

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.