ADIYAMAN ÇELİKHAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÇELİKHAN ÖSYM 2017 SONUCUNA GÖRE YERLEŞME DURUMU

ÇELİKHAN ÖSYM 2017 SONUCUNA GÖRE YERLEŞME DURUMU

2017 ÖSYS sonucuna ilçemizde yerleşme durumu aşağıdadır. Kazanan öğrencilerimize bundan sonraki eğitim öğretim hayatlarında başarılar dilerim.

 

                                                                                                                       Resul ACAR

                                                                                                              İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

·         ÇELİKHAN HALK EĞİTİMİ MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ  ÖSYS SONUÇLARI

1-DİLEK YAMAN –HACCETEPE ÜNV. ATOM MÜHENDİSLİĞİ

2-MURAT AYAZ-İZMİR 9 EYLÜL ÜNV.  SİYASAL BİLİMLER FAK. KAMU YÖNETİMİ

3-TUBA BİNGÖL-İSTANBUL YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ

4-HATİCE SEVGİ –KARS  KAFKAS ÜNV. İLAHİYAT FAK.

5-MELİKE AYAZ-GAZİANTEP  ÜNV. SINIF ÖĞRT.

6-NEBİ KAYGUSYZ-İNÖNÜ  ÜNV. BSYÖ

7-SÜMEYYE DEMİRTAŞ- KARS  KAFKAS ÜNV. İLAHİYAT FAK

8-ERKAN ALTIN –KOCAELİ ÜNV. BSYÖ(SINAVLI LYS PUANI İLE)

9-YASİN AYAZ-İNÖN ÜNV.  BSYÖ        

 10-FATİH KESKİN –İNGİLİZCE ÖĞR

 

11-MUHAMMED GÜN-İNÖNÜ ÜNV. HEMŞİRELİK

12-TALHA BAŞTÜRK-İNÖNÜ ÜNV. BSYÖ

13-SALİH SONKAYA-ANTALYA AKDENİZ ÜNV. SİVİL SAVUNMA

14-FATİH DİLEKÇİ –ADIYAMAN ÜNV. ELEKTİRİK ELEKTRONİK MÜH.

15-SEDAT ALTINDAĞ-TIBBİ DÖKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK

16-SEDAT ÖZKARADAĞ- TIBBİ DÖKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK

17-DAVUT SEVGİ –MALATYA ÜNÖNÜ ÜNV. FELSEFE GRUBU ÖĞRT.

18-FURKAN BÜYÜKTAŞ-İNÖNÜ ÜNV. BSYÖ

19-EMRE DAĞGEZ-BİNGÖL ÜNV. BSYÖ

20-ALİ BAŞTÜRK-BİNGÖL ÜNV.  BSYÖ

21-VEDAT GÜLTEKİN –SİVAS  CUMHURİYET ÜNV. MALİYE

22-BAHAR ODUNCU-ADIYAMAN ÜNV.  EBELİK

23-NİDA TEKE-HARRAN ÜNV.  KAMU YÖNETİMİ

24-İLKNUR BALABAN –K.MARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNV.  KAMU YÖNETİMİ

25-HATİCE SEVGİ-KARS KAFKAS ÜNV.İLAHİYAT FAK.

26-YUNUS AKGÜN-KIRLAARELİ ÜNV. TIBBİ DÖKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK

27-NURULLAH TEKE-KIRKLARELİ ÜNV. TIBBİ DÖKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK

28-HATUN ENSARİ –TIBBİ DÖKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK

29-HACER BULUT-SİVAS CUMHURİYET ÜNV.  EBELİK

30-RABİA GÜN- TIBBİ DÖKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK

31-İPEK GÜMÜŞ-GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ - SAĞLIK

32-DERYA BÜYÜKTAŞ –ERZİNCAN  ÜNV. TIBBİ DÖKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK

 33-ORHAN AYAZ-SÜTCÜ İMAM ÜNV.  COĞR ÖĞR

34-FEYZA BARUT –SİVAS CUMHURİYET ÜNV.  LABORANT

35-HABİL SONKAYA  –İNÖNÜ ÜMV.  BSYÖ

36-NAZLI GÜNDÜZ – SİVAS CUMHURİYET ÜNV. ÇAĞRI MERKEZİ HİZ .

37-ABDURRAHMAN ATMACA – BAYBURT ÜNV.  ADALET                                                                                                                        

38-BÜŞRA BORA – SİVAS CUMHURİYET ÜNV. ÇAĞRI MERKEZİ  HİZ.

39-ÖMER FARUK  ARDUÇ-SİVİL SAVUNMA

40-SEMANUR TOPUZ –MALATYA  İNÖNÜ ÜNV. TIBBİ DÖKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK

41-BURAK TOPUZ –BİNGÖL  ÜNV. BSYÖ

42-BÜŞRA AKHAN –MALATYA  İNÖNÜ ÜNV. EL SANATLARI

 

ŞEHİT ŞEYHO ŞİŞMAN ANADOLU LİSESİ ÖSYS  SONUÇLARI                       

SIRA NO              ADI SOYADI        YERLEŞTİĞİ ÜNİVERSİTE

1             ZEYNEP EROĞLU              FIRAT ÜN. YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ

2             ELİF KOÇ              ERCİYES ÜN. HAVACILIK VE UZAY BİLİMLERİ FAK.

3             İMRAN ALTAŞ   İNÖNÜ ÜN. EĞİTİM FAK. TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

4             SEDANUR UĞURLU        ADIYAMAN ÜN. EĞİTİM FAK. SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ

5             ABDULLAH GÖKDUMAN             SİİRT ÜN. VETERİNERLİK FAK.

6             MERVE ULUTAŞ               FIRAT ÜN. ALMAN DİLİ VE EDEBİYATI

7             SEHER AYAZ       ARAPÇA ÖĞRETMENLİĞİ

8             CEYDA KOÇ        TIBBİ DÖKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK

 

ŞEHİT MEHMET YERLİKAYA ANADOLU İ.H.L. ÖSYS  SONUÇLARI                             

SIRA NO              ADI SOYADI        YERLEŞTİĞİ ÜNİVERSİTE

1             ABDURRAHMAN KESKİN             ADIYAMAN ÜN. HEMŞİRELİK

2                SALİH ARICI        ESKİŞEHİR ÜN. İLAHİYAT FAK.

3            RUKİYE ALTIN    FIRAT ÜN. İLAHİYAT FAK.

4            SENA BOZTEPE İNÖNÜ ÜN. İLAHİYAT FAK.

Hükümet Konağı Kat No2 - 04164512016

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.