ADIYAMAN ÇELİKHAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÇELİKHAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE RESUL ACAR ATANDI

Münhal bulunan Çelikhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Resul ACAR atandı.
ÇELİKHAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE RESUL ACAR ATANDI

01-12-2016

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Münhal bulunan Çelikhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Resul ACAR atandı. 

Resul ACAR kimdir:

1960 Çelikhan doğumlu olan Resul Acar, 1985 yılında Ankara Üniversitesi İlahiyat fakültesinden mezun oldu. 1986 yılında Konya’nın Kadınhanı ilçesinde 1 yıl çalıştıktan sonra 1987 yılında Çelikhan Lisesine atandı. Burada 5 yıl öğretmenlik 4 yılda Müdür yardımcılığı görevini yürüttükten sonra 1999 yılında Çelikhan Çok Programlı Lisesine kurucu müdür olarak atandı.

Anadolu Lisesinin açılması ile bu okulunda kurucu müdürlüğünü yürüten Acar, Bakanlığın uyguladığı rotasyon sonucu Pınarbaşı Çok Programlı Lisesine müdür olarak atandı.

Burada 1 yıl görev yaptıktan sonra İlçede yeni açılan İmam Hatip Lisene kurucu müdür olarak atanan Acar, daha sonra tekrardan Pınarbaşı Çok Programlı Lisesine oradan da Yunus Emre Ortaokuluna müdür olarak atandı.

 

Yunus Emre Orta Okuluna atandıktan  sonra, 23.09.2014 yılından bu yana vekaleten yürüttüğü  Çelikhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne 01.12.2016 tarihi itibarıyla asaleten atanmıştır.

Hükümet Konağı Kat No2 - 04164512016

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.